• Akıncılar Mahallesi 2702 Sokak 2/A - Şehzadeler / MANİSA
  • +90 850 840 94 54

CRM yazılımımızın demosunu görmek ister misiniz?

İşletmenizin tüm faaliyetlerini online olarak yönetme imkanı veren CRM yazılımımızın demosunu hemen isteyin!

Demo İste

CRM Yazılım

CRM yani Müşteri İlişkileri Yönetimi işletmenizin faaliyetlerini online olarak kontrol altında tutmanıza imkan sağlayan bir LMD Networks yazılımıdır.


Standart olarak gelen modüller dışında işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni modüller geliştirilip sisteme entegre edilbilinir.


CRM panelimizde standart olarak gelen modüllerimiz; Müşteriler, Görüşmeler, Ürünler, Teklifler, Hizmet Takibi, Hatırlatmalar, Haftalık Program, Toplu Mail, Sistem Kullanıcıları, Sistem içi kullanıcı mesajlaşması ve Sistem Raporlarıdır.


CRM Panelde her modül kendi içinde farklı özelliklere sahiptir. Örneğin Müşteriler modülü içinde yeni müşteri oluşturabilir ve bu müşteriye ait görüşmeleri, teklifleri, hatırlatmaları toplu bir şekilde görebilir müşteriye SMS veya E-Posta gönderebilirsiniz.


CRM Panel web sitenize ait alt bir alan adına kurulacağı için internet erişimi olan her yerden ve her türlü mobil cihazdan erişim sağlayabilirsiniz.


CRM Panel yönetici ve satış temsilcisi olmak üzere iki farklı hesap türüyle işlem yapılacak şekilde tasarlanmıştır. Yönetici hesabından panele erişim sağlayabilen kullancılar eklenebilir düzenlenebilir ve silinebilir.CRM yazılımımızın demosunu görmek ister misiniz?

İşletmenizin tüm faaliyetlerini online olarak yönetme imkanı veren CRM yazılımımızın demosunu hemen isteyin!

Demo İste

CRM, Customer Relationship Management, yani müşteri ilişkileri yönetimi. Son dönemin gelişim peşinde olan çok uluslu dev şirketlerinden KOBİ'lere ve mikro işletmelere kadar her ölçekten şirketin gündeminde yer alan bir olgudur CRM. CRM özetle işletmenizin tüm faaliyetlerini tek bir merkezden yönetmenize olanak sağlar.

Elbette. Standart modüllerin yanı sıra her işletmenin farklı ihtiyaçları olmaktadır. LMD Networks olarak bu ihtiyaçlarınızı CRM panelimize eklediğimiz farklı modüllerle karşılamaktayız.

Hayır. CRM panelinizi satın aldıktan sonra ömür boyu başka esktra ücret ödemeden herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanım hakkına sahip olursunuz.

Elbette. CRM Panelinizi kullanmaya başladıktan sonra doğabilecek yeni ihtiyaçlarınız doğrultusunda tarafımızca güncellenecektir.