• Akıncılar Mahallesi 2702 Sokak 2/A - Şehzadeler / MANİSA
  • +90 850 840 94 54

İnternet Reklamcılığı

İşeletmenizin internetteki varlığı olan web sitenizin pazarlama faaliyetleri kapsamında tutundurma çalışmaları olan internet reklamları önemli bir yer teşkil etmektedir.


Günümüzde internet kullanımı sosyal medya ile birlikte oldukça yüksek seviyelere ulaşmıştır. Bu da reklam mecralarını kullanarak potansiyel müşterilerinize çok daha kolay ve hızlı ulaşmanız anlamına gelmektedir.


İnternet reklamcılığının son yıllarda gösterdiği gelişmeler üzerine potansiyel müşterilerinize doğrudan hedef kitle gözeterek ulaşmanız sadece bir kaç tık uzağınızda. LMD Networks'ü işletmenizi potansiyel müşterilerinizle buluştırmanızda size yol gösteren bir rehber olarak görebilirsiniz.

Size oldukça fazla seçenek sunabiliriz. Ama en etkili reklam mecralarının başında Google Adwords, Facebook ve Instagram gelmektedir.

İnternet Reklamcılığının en güzel yanlarından bir taneside belirli bir alt veya üst limite gerek duymaması. Sizin belirlediğiniz bütçe dahilinde direkt olarak hedef kitleye ulaştırılan reklamlarınızdan maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

Bu durumu etkileyen pek çok değişken vardır, bunlar; reklam bütçeniz, doğru hedef kitle seçimi, eğer arama motorlarına reklam verildiyse reklam verilen kelimenin tıklama başına maaliyeti vb.

Elbette. Hatta sadece yönetmekle kalmayıp belirlediğiniz bütçe dahilinde optimum reklam seçeneklerini bulup işletmenizin maksimum faydayı sağlaması için elimizden geleni yaparız. Çalışma bitiminde reklam verilen mecraları, reklam gösterim sayısını, reklama tıklanma sayısını vb. bilgileri size raporlarız.