• Akıncılar Mahallesi 2702 Sokak 2/A - Şehzadeler / MANİSA
  • +90 850 840 94 54

Web Tasarım

Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımın yazılıma) dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web sitesi çıkar.


Sizler için hazırladığımız web sitelerinden maksimum düzeyde faydalanmanız bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek başlıca amaçlarımızdan. İşletmeniz için doğru stratejiyi bulmakta ve arandığı zaman bulunabilen web siteleri hazırlamaktayız.


Hazırladığımız tüm web siteleri kendi yazılımız olan CMS (Content Management System) paneli içerir. Bu panel yardımıyla hiç bir teknik bilgiye gereksiminiz olmadan web sitenizin yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.


Henüz bir web siteniz yoksa veya mevcut siteniz ihtiyaçlarınızı artık karşılamıyorsa yeni web siteniz sizin kurumsal kimliğinizi yansıtan işletmenize artı değer katan bir site olmalı. Bu doğrultuda LMD Networks olarak işletmenizi internetteki başarıya götüren yolda sizinle birlikte yürümekten zevk alacağız.


İş geliştirme süreçleri oluşmamış veya gelişmemiş standartlardan uzak web tasarım hizmeti veren firmalardan, kişilerden uzak durmamanın bu işi profesyonellere bırakmamanın işletmenizin başarısı ve marka değerine ciddi şekilde zarar vereceğini lütfen unutmayın.

İlk aşama işletmenizin internetteki varlığından ne beklediğinin belirlenmesidir. İhtiyaçlarınız belirlendikten sonra kurumsal kimliğinize uygun tasarım yapılması aşamasına geçilir. Tasarım onayınıza takiben yazılım aşamasına geçilir. Yazılım aşaması tamamlandıktan sonra tarafınızca oluşturulan içerikler web sitenize yüklenir ve yayına hazır hale getirilir.

Domain (Alan Adı) : İnternette yer almak için sahip olmamız gereken kimlikdir. Yani alan adları web sitemizin adı ve adresidir. Satın alınamaz yıllık olarak kiralanabilirler.

Hosting (Barındırma) : Web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Satın alınabilme opsiyonu dışında yıllık olarakda kiralanabilirler.

Elbette. Bu opsiyon tamamiyle sizin insiyatifinizdedir. Dilerseniz CMS panelimizden web sitenizi kendiniz güncelleyebilir ya da bu işi sizin yerinize biz halledebiliriz.

Şüpheniz olmasın! LMD Networks büyük bir özenle hazırladığı web sitelerini kendi sunucunlarında barındırmaktadır. Sunucumuzu başkalarıyla paylaşmadığımızdan sunucu taraflı oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmiş durumdayız. Ancak unutulmamalıdır ki son kullanıcının bilgisayarında oluşabilecek güvenlik açıklarından kaynaklı sorun yaşanması her zaman olası bir ihtimaldir.